MENU
WHATSAPP DESTEK HATTI
+90 532 698 3443

KURUMSAL

GÜCÜNÜZE GÜÇ

KATAN MARKA

ARG; Argönül Kişisel Koruyucu Donanımları San. Tic. A.Ş. ye bağlı bir markadır.

Ana faaliyet konusu, alanında uzman firmaların yüksek kaliteli ürün ve hizmetlerinin imalatı, toptan ve doğrudan satışıdır.

Tüm ticari faaliyetlerimizin ortak noktası üstün kalite, özel ekip yaklaşımı, dürüstlük ve şeffaflıktır.

Misyon ve vizyon olarak benimsediğimiz bu şirket politikalarımız ile her geçen gün hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

ARG markasıyla 2018 yılında Tek kullanımlık ürünlerin imalatına başlayan firmamız; Medikal, Kozmetik, Gıda, Turizm, Spa, Estetik ve Güzellik sektörlerine yönelik tek kullanımlık ürünlerin imalatını yapmaktadır.

ARG olarak hedefimiz sektöre daima kaliteli ve güvenilir ürünler sunarak müşterilerimizin güvenini kazanmak ve mevcut güveni daimi kılmaktır. Firma olarak yalnızca satış odaklı bir hizmeti değil, müşterilerimizi daha iyi tanıma onların ihtiyaç ve beklentilerine uygun ürün ve hizmet sağlamayı benimsemekteyiz.

Ürün seçeneğinin oldukça fazla olduğu bu sektörlerde müşterilerimizin kalite ve güvenden taviz vermeyip kendi ihtiyaçlarını birebir karşılayacak en isabetli ürünü edinmeleri bizim için oldukça önem arz etmektedir. Müşterilerimizin ürünlerimizden ve firmamızın vermiş olduğu hizmetten duyacağı memnuniyet bizim bu sektörlerdeki çalışma azmimizi daha da arttıracaktır.

Bizden haberdar olmak için kaydolabilirsiniz.
Whatsapp Destek Hattı +90 532 698 3443